Proč elektrokolo

Proč zvolit elektrokolo jako svůj dopravní prostředek?

1)      Jeho provoz je nízkonákladový

Elektrokolo má velmi nízké náklady na provoz, kdy vás jedno dobití baterie stojí maximálně 4 Kč, takže pokud máte dojezd zhruba 60 km, výjde vás cesta na za 1 ujetý km méně než 10 hal.
 

2)      Vyrazit na něm můžete kamkoliv

Elektrokola doporučujeme jako vhodný dopravní prostředek po městě, na cyklostezkách i na výletech do přírody. Elektrokolo se obejde bez zápisů do různých registrů či speciální homologace.
 

3)      Neexistuje omezení věku

Díky tomu, že není potřeba řidičský průkaz nebo skládat zkoušky, můžete si jízdu užívat ať je vám deset nebo sto. Elektromotor je vhodný i pro seniory, kteří mají omezenou pohyblivost.
 

4)      Využije jej student i manažer

Elektrokolo můžete používat pro každodenní cestu do školy, do práce i na úřady či menší nákupy. Jste student, senior nebo manažer? Není důvod si elektrokolo nepořídit.
 

5)      Skvělá jízda bez námahy

Na elektrokole si užijete jízdu, aniž by jste se museli zbytečně namáhat díky výkonnému elektromotoru, který vám pomůže i do kopce. Už nemusíte vyjíždět z domu dříve, aby jste se stihli vydýchat před důležitou zkouškou či schůzkou s klientem.

 

6)      Je pojízdné i při vybití baterie

V případě, že se vám při ujetí delší vzdálenosti vybije baterie, nic se neděje. Jednoduše můžete v cestě pokračovat jako na klasickém kole. Baterii si pak dobijete z elektrické zásuvky poté, co dojedete do cíle.
 

7)      Nadčasový design

V nabídce je opravdu nepřeberné množství elektrokol s nadčasovým a stylovým designem. Není možné, aby jste si nevybrali svého favorita.
 

8)      Zapomeňte na složitou údržbu

Při výrobě námi prododávaných elektrokol jsou použity pouze kvalitní díly, které slouží desítky let, pokud s kolem zacházíte rozumně. Na elektrokolo dostanete záruku 24 měsíců, navíc nevyžaduje žádný pravidelný servis. 
 

9)      Konec smogu a hluku

Máte rádi ekologii a ekologickou dopravu? Pak si pořiďte elektrokolo. Nebudete škodit přírodě hlukem, zplodinami a navíc nebudete čekat v kolonách a zácpách na silnici.
Provozovatel webu Jan Modrák jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu.
Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. 
Další informace